VÁNOČKA 2019 zakončila premiérový spolkový rok

10.12.2019    Josef Kozel

Závěrečné setkání členů spolku v roce 2019 se uskutečnilo v heřmanoměsteckém Multifunkčním centru v úterý 10.prosince 2019.

Předseda spolku František Pleskot zhodnotil premiérový rok fungování nového spolku, poděkoval všem za zapojení a aktivitu a vlastní iniciativu jeho členů. Kromě pochvaly samotné přípravy předvánoční setkání a chutného občerstvení, také nastínil plány na rok budoucí. Jednotliví členové pak navrhovali možné další aktivity a také na zájem o členství dalších zájemců. Pokud podají přihlášky nejpozději do výroční členské schůze, která se uskuteční pravděpodobně v druhé polovině ledna 2020, nebrání nic jejich zapojení do naší spolkové činnosti.

Asi nejzásadnějším tématem předvánočního setkání byl rozbor formátu tohoto setkání, které se nemůže nazývat ani členskou schůzí, natož pak výroční členskou schůzí. Jednomyslně pak byl přijat název kombinující vánoce a výročku, tedy tzv. VÁNOČKA a jasný příslib, že tradice závěru roku bude takto vždy vypadat...

Zpět na přehled článků kategorie Spolková činnost »   Zpět na titulní stranu »